| Bilii a întrebat:

Salut, ziceti-mi parerea voastra despre programul asta de antrenament
Luni - biceps+piept |
Marti - umeri+spate
Miercuri - Triceps+Antebrat
Joi - Abdomen+picioare
Vineri - 150 flotari 30 tractiuni
Sambata - pauza
Duminica - pauza
4 seturi cu 12 repetari. Cate 2 3 exerciții la fiecare grupa
Sau ziceti-mi un program mai bun decat asta.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si umeri craci cand?
Si ce exercitii faci?

| Bilii explică (pentru anonim_4396):

Umeri martea. Craci nu fac ca ma doare șalili

| DovleacTurbat a răspuns:

După program rezultă că ești începător (n-ai nicio treabă), așadar cel mai optim lucru pe care îl poți face este acela de a folosi un split de tip fullbody de 2 maxim 3 ori pe săptămână. Unde înveți și te bazezi pe exercițiile de baza, exerciții compuse.

| IceRope a răspuns:

Un program mai bun decât ăsta, ținând cont de faptul că nici dracu nu te cunoaște, este programul de la Carrefour.

| Bilii explică (pentru IceRope):

Broo zi este bun sau ma las de sala