| ioneldan a întrebat:

implinesc 17 anul acesta si am 1.76, 5(dupa o zi intreaga de activitate) tata are 1.83 m mama 1.60 -1.62. intrebarea mea este mai am sanse sa apuc 1.78-1.78,5 anul acesta? anul trecu aveam 1.73 sau 1.74 nu mai stiu sigur.

Răspuns Câştigător
| devilmilan a răspuns:

Da cu siguranta ai sanse sa ajungi la 1.78. Cel putin 1.77 vei avea sigur.

1 răspuns:
| Gherghi_Iulian_1990 a răspuns:

Salut. Cred ca pot sa iti raspund la intrebare. Ca sa cresti in inaltime tu trebuie sa faci multe exercitii (gen tractiuni si cat mai multe abdomene).Sau sa practici un sport(fotbal), deoarece alergarea este foarte buna pentru muschi si oase. Poti lua si vitamine, calciu, zinc etc. Sper ca ti.am fost de ajutorhappy