| anonimul0724 a întrebat:

m-am apucat serios de gantere si exercitii arm workout (sau ceva gen de pe magazin play).
Daca ma tin serios de chestiile astea in cat timp se pot vedea rezultate?
Sunt putin cam plinuț si imi e frica ca daca fac muschi sa nu se sparga pielea.
Vreau cat mai multe sfaturi
Celui mai bun raspuns dau funda happy

4 răspunsuri:
| iknoweverything a răspuns:

Rezultatele se vor vedea în funcție de antrenamentul tau.
Anyway. o diferenta destul de mare se poate vedea în 1-2 luni.

| Cosmin86 a răspuns (pentru iknoweverything):

Se vede o rola, diferenta se vede intr-un an, iar muschi ca lumea in 4-5 ani.

In 6 luni nici nu invata sa se antreneze si sa se alimenteze, de-aia primul an (nu 1-2 luni, UN AN) esti incepator.

Mor cand va aud cu 1-2-3 luni ale voastre, sunteti foarte amuzanti laughing)

| iknoweverything a răspuns (pentru Cosmin86):

Uitându-te la tine. happy esti si asa în măsura sa dai sfaturi despre sport.

| Cosmin86 a răspuns (pentru iknoweverything):

Copil de 16 ani... acum are sens faza cu "rezultate mari in 1-2 luni". Probabil te tin pe un biceps.