| spikethecool a întrebat:

Salut, TPU. Mi-am creat cont pe un site de pariuri iar intrebarea mea este de ce nu pot vedea meciurile romanesti, acestea insemnand cele din campionat si cupa?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Cand un meci din Liga 1 se disputa, il vei gasi la sectiunea LIVE. Cand un meci inca nu a inceput, il vei gasi in stanga la Fotbal sau sus, la oferta pe zile. Vor adauga cei de la agentie si meciurile din Liga 1. Primul este vineri, e timp destul.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

La ce agentie ti-ai facut cont? Ar trebui sa gasesti acolo toate meciurile.

| spikethecool explică:

La casa pariurilor, dar acolo sunt champions league, europa league si alte ligi, dar liga 1 nu este

| AFR81 a răspuns (pentru spikethecool):

Cand un meci din Liga 1 se disputa, il vei gasi la sectiunea LIVE. Cand un meci inca nu a inceput, il vei gasi in stanga la Fotbal sau sus, la oferta pe zile. Vor adauga cei de la agentie si meciurile din Liga 1. Primul este vineri, e timp destul.