| SalvatoreLeon a întrebat:

pentru cei cu experienta in acest domeniu, mi-am achizitionat de curand un ciclu de Primobolan cu Masteron insa am niste nelamuriri. Odata ce incep sa le administrez trebuie sa schimb antrenamentul? Sa fie mai intens/mai multe exercitii sau repetari pentru un potential mai mare de definire?

Mentionez ca stiu riscurile am mai luat si in trecut sustanon cu trenbolon si testosteron suspension care m-au cam afectat fiindca asta s-a intamplat acum 6-7 ani si am si pana in prezent probleme. Insa de data asta am luat ceva mult mai slab si cu riscuri mult mai mici as putea spune minore. Binenteles voi lua la terminarea ciclului si un PCT. Urmaresc definirea/ arderea grasimilor si acumularea de masa musculara de calitate care se pastreaza. Am 5 mese pe zi 40-50 grame de proteine la fiecare masa + 1 shake de proteina isolate 50 grame deci consum undeva la 270-300 grame de proteine zilnic. Insa fara grasimi si carbohidrati, consum carbohidrati complecsi dar nu foarte multi. Si incerc sa tin o dieta cat mai strica la fel si un antrenament de 5 zile pe saptamana. Multumesc FUNDA!

1 răspuns:
| Raul55555 a răspuns:

Salut,cauta pe Facebook grupul Suplimente, fiteness etc si intreaba acolo, iti vor raspunde persoane competente