| alexionut98 a întrebat:

pentru cine este mai usor sa dezvolte masa musculara adica pieptul si bicepsii pentru cei mai grasi sau pentru cei mai slabi?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Pentru cei mai grasi, evident, dar apoi trebuie sa dai grasimea jos sa se vada bine muschii ( definire ).

Masa musculara nu inseamna piept si biceps, bicepsul e doar 30 % din brat, oricat de mult iti maresti bicepsii NU o sa ai un brat facut, pana nu dezvolti si tricepsul ( care este 70 % din brat ).

Si un brat facut + pectorali, si niste umeri plati, se vede aiurea, lucreaza si umerii.

3 răspunsuri:
| SuntMaleficMuhahahaha a răspuns:

Normal ca pentru cei mai slabi.

| Cosmin86 a răspuns (pentru SuntMaleficMuhahahaha):

Normal ca nu, mai documenteaza-te

| andryemilove a răspuns:

Pentru cei cu multe vitamine si minerale in corp..adik pentru cei grasi