| LaurentiuFit00 a întrebat:

pot sa fac cardio cu urmatoarele exercitii:flotari,crunch,geno,mountain climbers,burpees,plank? Stiu sigur ca ultimele doua trei se folosesc intr-un antrenament tip cardio, dar nu sunt sigur daca si flotarile cu abdomenele daca sunt bune. Ofer funda pentru un raspuns bun! multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Daca vrei sa faci cardio atunci du-te si alearga. Alearga in fiecare zi si ai sa vezi ce conditie fizica o sa ai

| LaurentiuFit00 explică (pentru CulturismsiFitness):

Multumesc! Doar vreau sa stiu daca acest tip de antrenament enuntat de mine este bun pentru definire/slabire.

| CulturismsiFitness a răspuns (pentru LaurentiuFit00):

Ca sa slabesti trebuie sa ai o dieta si sa tragi de tine.