| anonim_4396 a întrebat:

Sa schimb ceva la bilet? happy Funda!
Astra - Corona Brasov-1
Navodari - Fc Botosani-GM
Monaco - Reims-1
Otelul - Pandurii-OM
Montpellier - Ajaccio-1
Manchester City - Stoke City-1
Arsenal - Sunderland-1
Chelsea - Everton-1
Real Madrid - Elche-1
Real Sociedad - Barcelona-2
Din. Bucuresti - V. Constanta-1
Fc Brasov - Petrolul-2
Cfr Cluj - Vaslui-GM
Concordia - Steaua Bucuresti-2
Ceahlaul - Universitatea Cluj-GM
Gaz Metan - Poli Timisoara-GM

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Da,merge,dar e mai indicat sub 2, 5 goluri, s-ar putea sa fie un 0-0 sau sa bata U Cluj cu 0-1.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Multumesc pentru aceasta varianta, dar astept sa le bifezi pe toate.

| alexs99 a răspuns:

La Ceahlaul-Universitatea Cluj nu marcheaza ambele echipe ai putea incerca un sub 2, 5 goluri, iar la Sociedad-Barcelona Barcelona nu castiga.
O seara buna.

| RaduGabriel123 a răspuns (pentru alexs99):

La Ceahlaul-''U'' Cluj- am pus ca marcheaza Ceahlaul? Ce zici merge?

| alexs99 a răspuns (pentru RaduGabriel123):

Da, merge dar totusi s-ar putea sa fie un 0-0, mai bine sub 2, 5 goluri.

| alexs99 a răspuns (pentru RaduGabriel123):

Da,merge,dar e mai indicat sub 2, 5 goluri, s-ar putea sa fie un 0-0 sau sa bata U Cluj cu 0-1.

| xFlorin a răspuns:

Da e bun.