| Anghel_Nicoleta_1973 a întrebat:

Stiti cum as putea sa joc fotbal mai bine sa apar sa plonjez mai bine si sa sutez si cetrez mai bine? Dau Funda Multumesc! :* :*

3 răspunsuri:
| NeyyMar11 a răspuns:

Sunt din Tulcea si de la unul f.f.f praff am ajuns la unul bun big grin

| Stoica_Raul_1993 a răspuns:

In primul rand pentru a fi bun la fotbal treabuie sa faci antrenamente de forta pentru a da bine centrarile si trebuie sa faci multe flotari abdomene sau mergi la o echipa de fotbal din orasul meu eu asa am facut si am ajuns foarte bun jucator

| Prince0502 a răspuns:

Pentru a apara foarte bine, trebuie sa urmaresti mingea non-stop. Nu te uita la fata jucatorului atunci cand trage, uita-te permanent la minge. Nu o scapa din ochi. Fost portar!