| xCrazyWolf a întrebat:

In curand dam rezistenta la scoala. Ce ar exercitii m -ar putea ajuta sa am o rezistenta mai buna? Stiu ca coarda, alergatul. dar oare alergatul in casa pe loc ar merge? Sunt putin bolnav, si nu as vrea sa alerg afara.big grin Alte exerciti mai stiti?

Răspuns Câştigător
| Mozurov a răspuns:

Pentru rezistenta orice exercitiu sau efort este un bun antrenament, daca il faci continuu pentru ceva timp si cu o intensitate crescuta.Coarda creste agilitatea mai mult, nu rezistenta.

3 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Genoflexiuni,flotari,poloneza(cauta pe google)

| xCrazyWolf explică (pentru SergiuBoss11):

Nu gasesc poloneza...

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Nu ajuta alergatu pe loc incearca sa faci asa. Flotari poate abdomene sau genoflectiuni.Sau du-te la o sala si pune pe unu sa traga cu putere in mingi de fotbal si sa dea in tine pana nu mai simti nimic.