| SirBenDover a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o bicicleta, dar nu prea stiu care sunt bune si care nu. O voi folosi pentru plimbari prin oras, deci nu off-road, dar as vrea sa fie si cat de cat rezistenta (cu asta de acum cobor scari, sar borduri inalte), deci nu prea o protejez. Daca este mai scumpa, nu e problema. Imi puteti sugera niste nume de biciclete, linkuri, firme, orice?

1 răspuns:
| WangLouis a răspuns:

Bicicletele de la Kreativ sunt foarte bune, am una care inca ma tine destul de bine si o am cam de 4-5 ani