| Comi2001 a întrebat:

Vreau sa stiu in cat timp pot sa am niste muschi marisoari si ce exercitii trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cardio si culturism asa se impaca astea doua de bine, cardio da oxigen culturismul arde oxigenul din muschi rezultand noi muschi mai puternici

| Cosmin86 a răspuns:

In cativa ani, cu :

1. o alimentatie bogata in proteine ( 4-5 mese consistente pe zi )
2. sala, un antrenamnet facut CORECT ( ceea ce 90 % din oameni nu fac )

| Daniel_Avadanei_1996 a răspuns:

La varsta ta sunt de ajuns flotarile, abdomenele si genoflexiunile.Cam in 3 luni se vad rezultate notabile.Mananca carne, oua, peste, lapte, alearga si incearca sa eviti grasimile sau dulciurile in exces.