| LarryRaraitul19 a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa am muschi, patratele. Nu vreau sa ma duc la sala, ci vreau sa fac acasa exercitii. Imi dati va rog idei de exercitii si cat timp trebuie sa fac?
PLS FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Sunt antrenor de fitness si stiu ceea ce trebuie sa faci. Incept cu o incalzire a bazinului timp de 2 minute, dupa te apuci sa faci pentru inceput 2 serii de abdomene de cate 20 de abdomene, bineinteles cu pauze, iar dupa ce termini cu abdomenele te apuci sa faci 2 serii de cate 15 flotari, si in maxim o luna o sa ai patratele.

9 răspunsuri:
| Moonlight15 a răspuns:

NU AI CUM SA FACI MUSCHI ACASA COPILE! Patratele poti sa ai, doar de foame daca vrei ca altfel nu. Du-te naiba la sala si numai plictisi lumea cu intrebarile tale de tot cacatul!

| Moonlight15 a răspuns:

Cine ti-a dat diploma? La ce sfaturi oferi esti de nivelul lui...

| LimonadaBaa a răspuns (pentru Moonlight15):

Cu niste bani drept spaga se rezolvahappy. Auzi la el, 2 serii a cate 20 de abdomene si o sa aiba intr-o luna patratelelaughing

| Ode34 a răspuns:

Nu ai cum sa faci acasa..trebuie sa mergi la sala, copile!winking

| mihionuț a răspuns:

Salut! Iti poti dezvolta masa musculara acasa.

Uite acest tip a facut pentru cei ca tine, programe de antrenament pentru acasa. https://m.youtube.com/user/Angelfitnesss

Cu ajutorul videoclipurilor lui, vei avea ceva rezultate. Pentru a creste in masa musculara trebuie sa iti faci un plan alimentar bine pus la punct(acet tip are si videoclipuri despre alimentatie foarte bune).

Daca urmezi acesti pasi, in ceva timp vei avea si rezultate, dar nu asa de rapide ca cele de la sala. Eu iti recomand sa te duci la sala(acolo exista mai multe aparate si va fi mai usor) sau macar sa iti cumperi niste greutati. Succes! big grin

| Doc22 a răspuns:

Abdomene si flotari

| Cosmin86 a răspuns (pentru Doc22):

Serios?

1. Abdomene si flotari lucreaza cateva grupe de muschi
2. ala e antrenament de COPII MICI SI FIRAVI

| aurelian14 a răspuns:

Eu vreau sa am fiu platit stand acasa ce imi recomandati sa fac pentru cel putin 2000 ron straight face