| Annonnymus005 a întrebat:

Vreau sa urmez urmatorul antrenament si am cateva intrebari: Link: https://www.youtube.com/watch?v=i6PY_Q9q51I
1)Ce pauza iau intre seturi?
2)Pot face cu o singura gantera,pe rand, pe fiecare mana?
3)Pot sa fac tot antrenamentul (Biceps,Triceps, Antebrat) intr-o zi? Uitati-va va rog la video si explicati-mi si mie ca nu inteleg(aveti informatii si in descriere) Dau funda si v-as fi recunoscator! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

1. 1-2 Min e destul, hai 2-3 la SuperSets dar e altceva
2. Bineinteles ca poti, dar e mai adecvat sa folosesti 2 gantere.
3. Meh, nu prea ar avea rost. Antebratul e deja lucrat de la biceps si triceps. Fa antebrat separat in alta zi cu picioare, abdomen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar,pot sa fac antrenamentul biceps +triceps, dar in acceeasi zi sa fac si abdomene, flotari, genoflexiuni? Sau intr-o zi lucrez bratele, si in a doua zi lucrez abdomenul cat timp se odihnesc bratele? Ca am citit ca la orice antrenament pentru brate o zi faci una pauza!