| Dunhill4me a întrebat:

Pentru cunoscatori, as avea si eu cateva intrebari:
Am varsta de 16 ani si vreau sa fac ANTRENAMENT DE FORTA;
Mai exact sunt axat pe biceps, antebrat, triceps si pectorali;
Am nevoie de ajutorul vostru cu niste exercitii bune pentru acesti muschi si cate repetari sa fac, dar nu uitati ca sunt incepator big grin;
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Andrei_Rusu_Andrei_1990 a răspuns:

Deci corpul tau este format din mai multi muschi decat ai specificat mai sus, nu poti sa faci doar cateva grupe si restul sa uiti de ele, SUnt destui adolescenti care se axeaza numai pe partea de sus a corpului si uita de picioare si arata ca 2 scobitori infipte in f..., Poti sa te apuci de sala la aceasta varsta fara nici o problema cu un antrenament de 2 grupe musculare pe zi, si sa incepi usor cu greutatile.

Andrei Lucian Rusu antrenor fitness si culturism(id:instructor.personal)

1 răspuns:
| Diego666 a răspuns:

Esti prea mic mai asteapta 1 an 2 pana sa te bagi la sala...pana atunci poti sa te menti sa alergi flotari etc...