| Duckey a întrebat:

Vreau sa vizitez National Arena pe data de 2 iulie, nu sunt din Bucuresti, dar vreau sa stiu daca se poate vizita stadionul sa nu bat drumul degeaba? Promit ca dau funda, va rog raspundeti

6 răspunsuri:
| ilfenomeno18 a răspuns:

Din pacate nu se poate decat cand e meci pe 9 sau 10 iulie e supercupa romaniei poti sa-l vezi atunci oricum merita sa-l vezi eu am fost la finala cumpei la coregrafie si am avut ocazia sa il vad si pe inauntru sa si pasesc pe gazon si este superb. Funda?

| Duckey explică (pentru ilfenomeno18):

Dar asa nu pot face turul stadionului nu?

| ilfenomeno18 a răspuns:

AlExUtZu4423 cand ai fost tu ca eu am liceul chiar landa stadion si in fiecare zi cand plec acasa sun portile inchise dar ma rog daca stii tu mai bine asta e

| ilfenomeno18 a răspuns:

Cand e meci poti sa te plimbi pe acolo

| AlExUtZu4423 a răspuns:

Nu il asculta pe @ilfenomeno18! S-e poate, eu am fost alalta ieri si am vizitat.

| Duckey explică (pentru AlExUtZu4423):

AlExUtZu4423 daca zici ca l-ai vazut, costa ceva cand intri pe stadion si intre ce ore se poate vizita?