| vlase11 a întrebat:

Vreau si eu niste pastile sau prafuri care sa ma ajute sa ma ingras sau un fel de proteine sau steroizi va rog spuneti-mi un nume si un pret si daca se poate sa imi dati si un link.Si va rog nu incepeti ca imi ataca nu stiu ce din organism doar dati-mi ce vam cerutbig grin.Multumesc anticipat. Dau funda! am vreo 63 de kg si 1, 82 inaltime joc basket am 17 ani1As dori sa iau vreo 5-9 kg in plus atatbig grin.

4 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

Anabolizante in niciun cazlaughing) Sunt sigur ca ai 1 max 2 mese/zi si alea in fuga ce apuci sa mananci... nutritia e foarte importanta mai ales daca faci si sport. minim 4 mese/zi si sa veazi cum pui pe tine si daca vrei cumpara'ti niste vitamine si minerale (gen opti-men sau daily formula) si niste dextroza

evenso
| evenso a răspuns:

Heiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Nu te juca cu hormonii sau alte medicamente. Du-te la medicul tau de familie sigur iti poate prescrie ceva ceea ce te va ajuta si nu iti va dauna.

| cristinapasager a răspuns:

Izolatul proteic de zer e bun.
Steroizii sunt periculosi, scumpi si interzisi.