| SpikLo a întrebat:

Salut vreau sa iau 2 cupe de proteine pe zi. Whey gold standard. Ma duc la sala la ora 14:00 deci cand sa iau?

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Dupa sala si alege intre: inainte de culcare sau dimineata pe burta goala.

sau dupa sala si oricand ai o fereastra mai mare de 4 ore cand nu ii dai nimic corpului de mancare

| MistretulPufos a răspuns:

Cred ca stie Cosmin

| Jessicathiemann a răspuns:

Inainte de sala cu 30 min - 1 ora se iau, dupa sala nu isi fac efectul.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Jessicathiemann):

Serios? Dupa sala nu isi fac efectul?

Alt COPIL MIC care isi da cu parerea.

Se iau FIX dupa sala, cand e fereastra ANABOLICA. Pentru refacerea fibrelor.

Inainte de sala: carbohidrati. In niciun caz concentrat proteic.