| CopiluProblema a întrebat:

Salut,vreau sa ma apuc de box am 16 ani si 5 luni si tata a vorbit cu un antrenor,(in graba ca altfel il intreba pe el)si i-a spus ca nu pot sa ajung profesionist ca trebuia sa ma apuc de acest sport de mic,dar pot sa fac asa pentru mine,si intrebarea mea este daca excelez, vede ca sunt bun etc ar putea sa faca o exceptie?

1 răspuns:
| Andrei258 a răspuns:

Cred ca da dar sunt anumite reguli ce prevad varsta minina si naxima la care puteti incepe acest sport merita incercat spor la treba