| mishu1122 a întrebat:

Salut, vreau sa-mi cumpar o pereche de role. am unele dar is cam vechi si vreau sa iau ceva nou. am vazut oferta asta: http://susperole.ro/62-promotie-role. voua cum vi se par preturile? da' produsele?

3 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Sunt ok, dar nu le cumpara fara sa le probezi. Cand le probezi ai grija sa iti vina fixe pe picior dar sa nu te stranga iar atunci cand te ridici in picioare pe ele si mergi sa poti sa tii rola perpendiculara pe sol sa nu ai o cadere pe interior.

| AOLEVRIC a răspuns:

Sunt preturi acceptabile dar nu stiu daca e bine sa cumperi de pe net, mai bine te duci la Inter sport - nu sunt scumpe si sunt foarte bune.

| CrissyBlue a răspuns:

Daca iti iei de pe net trebuie:
1. Sa aiba marimea ta si sa vezi daca se piotrivesc,
2. Sa se poata returna daca nu iti vin bine!
Eu am vrt o data sa imi iau niste tenesi, dar nu se puteau returna si daca nu imi erau buni ramanem cu ei!
Deci cum a zis si... Halalala... mai bine mergi la magazin si iti iei!