| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey, am decis sa imi cmpar niste role am si ales o pereche, si vreau sa stiu si parerea voastra despre ele, mai multe pareri nu strica, in ciuda pretului arata chiar bine si mi se par si sofisticate? http://susperole.ro/89-action-role-reglabile-in-rucsac.h tml

Răspuns Câştigător
| Assu53 a răspuns:

Sunt foarte faine rolele big grin si nu, nu sunt deloc sofisticate big grin sunt chiar bune pentru tine big grin, dinacelea sofisticate sunt modelele care au un spatiu pe mijloc facut special pentru a merge pe bara cu ele si a face giumbuslucuri cu ele big grin

| RoseOfTheFire explică (pentru Assu53):

Mie asa mi s-au parut, ca sunt mai sofisticate decat cele dinaintea lor, care erau la acelasi pret si erau cu mult in urma ma refer la design, oricum le-am comandat deja. :*

| Assu53 a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Bravo, intr-adevar ca si aspect par sofisticate, dar asa sunt ele facute pentru design, oricum buna alegere, distractie placuta cu ele:*

| RoseOfTheFire explică (pentru Assu53):

Mersi mult! happy

| Assu53 a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Pentru putinwinking! dai si fundita? puppy dog eyes?

| RoseOfTheFire explică (pentru Assu53):

Desigur, fiind singurul care mi-ai raspuns.