| Maaxi a întrebat:

Salut,vreau sa stiu si eu ce exercitii pot sa fac prin casa pentru piept ( as dori ca doar cei care practica sport sa imi raspunda)
Exercitii prin care sa pun si muschi adica sa dezvolt muschii thinking

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Astea sunt cele mai bune :
http://antrenorulmeupersonal.ro/articole/exercitii-valoroase/

In special indreptarile.

Un program la sala, care sa includa toate alea + 4-5 mese pe zi bogate in proteine ( fara MULTA MANCARE nu faci nimic )

| Marius1985 a răspuns:

Cateva exemple de antrenamente facute acasa: http://steroizi.ro/articole/antrenamente_facute_acasa.php

| eVokes a răspuns:

Flotarile sunt cele mai bune.

| Cosmin86 a răspuns (pentru eVokes):

Serios? muschi cu flotari?

esti doar un COPIL MIC, nu?

| Maaxi explică (pentru Cosmin86):

Prietene nu sunt asa mic fac sala rolling on the floor))
Ideea este ca a inceput liceu genius si eu prefer sa invat dinimeata decat sa merg la sala straight face... dar na ce sa iti fac

| MassEffect a răspuns (pentru Maaxi):

Sa mergi la sala iti ia 1 ora deci nu cred ca ar fi o problema invatatul, si eu fac sala si sunt la liceu si sunt printre primi in clasa deci NO excuses.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Maaxi):

Atunci nu-ti maresti muschii. FOARTE SIMPLU