| Gabossss95 a întrebat:

vreau si eu cateva exerciti bune pentr-u piept exercitile pentru acasa! si pentr-u brate happy

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Daca faci doar piept si brate o sa arati PENIBIL de o sa-ti fie rusine cu tine.

Singura metoda sa arati bine e sa-ti lucrezi TOT CORPUL

| TheAnonimous3037 a răspuns:

Abdomene,flotari,echere

| WUB a răspuns:

Flotările sunt cele mai bune!

Dar dacă ai și gantere poți încercac fluturări sau ridicări din înclinat, drept sau declinat.

Și pentru triceps tot flotări, bicepsul necesită ganterele, altfel nu ai cum să îl faci decât prin ridicat asemenea ganterelor sau facă improvizezi tu niște gantere.

Link-uri utile : http://www.doctor.info.ro/......uptos.html

Desigur mai poți făuta și pe Google.com

| SATIR a răspuns:

Pai Flotarile. si Tractiunile...winking
funda?

| TheAnonimous3037 a răspuns (pentru SATIR):

Funda nu e buna pentru piept sau brate.winking

| andrei1234512 a răspuns:

Flotările