| SalutFrate112 a întrebat:

Salut, vreau si eu un program de sala atat pentru incepatori cat si pentru avansati. In special intrebarea este pentru Cosmin86 dar puteti sa imi raspundeti mai multi.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru masa musculara? Scrie si tu in detalii, cosmin am 1, 70 si 70 de kg, varsta 20 de ani, sa stie omul, eu recomand 3 zile de full body, am un program pe blog https://slabire-crestere-in-masa-alimentatie.blogspot.com/......0musculara

| SalutFrate112 explică (pentru RAY):

Pai scrie ca trebuie sa fiu prieten cu el dar i-am dat acum 1 sapt cred cerere si nu mi-a acceptat.

| RAY a răspuns (pentru SalutFrate112):

Ce naiba e atât de greu de înțeles slăbirea, rezulta din efort fizic, termogeneza, și nu recomand sa vina din rata metabolica, sari și tu în picioare zilnic o ora = E de cablori, nu e greu, baza e alimentația, 3 mese sănătoase de cațe E de cablori, eu am slăbit vreo E de kg doar din mers pe jos și fără dulciuri,agramat te numești când nu știi sa scrii, nu are legătura cu inteligenta, tu înțelegi ce scrie un doctor? Nu are legătura, a nu știi e una, a nu vrea sa știi e alta, dacă iți explica unu de ce ai greșit.vs jignire e o. diferența

| SalutFrate112 explică (pentru RAY):

Tu ori esti prost, ori glumestilaughing Esti retardat mintal?laughing Mi-ai zis sa ai scriu lui Cosmin in privat(banuiesc) si ti-am zis ca trebuie mai intai sa imi accepte cererea...Ma faci agramat pentru ce ***? =)

| RAY a răspuns (pentru SalutFrate112):

Citește ce ai scris daca înțelegi ceva, o sa ii scriu la Cosmin acest răspuns

| Mirel4412 a răspuns:

Sunt pe net cu milioanele, pe TPU se repeta intrebarea asta in fiecare zi.