| floryynnel a întrebat:

Salutare, am 14 ani, 178cm si 76kg. Nu pot sa merg la sala(stau la tara si nu am timp-mai ales in timpul scolii)dar detin 2 gantere(4kg fiecare);sac de box;o bara de atarnat(e buna si sa fac tractiuni) si inele(ma tin de ele si stau atarnat). Ce exercitii as putea face fara sa imi afecteze cresterea(am auzit ca ganterele opresc cresterea) fac abdomene,flotari, genoflexiuni aproape in fiecare zi. As vrea sa mai slabesc, dar sa prin si forta, ceva idei?

1 răspuns:
| ombladon a răspuns:

Ganterele alea, da-i-le surorii tale de 12 ani si cumpara-ti niste gantere de 7-10 kg...