| Seby80 a întrebat:

Salutare, am 15 ani m-am apucat de antrenament pentru masa musculara. Ce proteine sau suplimente imi recomandati? si pretul pana in 400lei. Dau funda si rog respect!

Răspuns Câştigător
| dellyde a răspuns:

Salut,

ceva care s'ar incadra in bugetul tau sunt
http://www.culturism-suplimente.ro/......Hydro.html

poti lua de 2 ori pe zi, iti ajung cca o luna

ar fi foarte bine sa ti iei si niste vitamine gen :

http://www.culturism-suplimente.ro/produse/588-Optimum-Opti-Men.html

astea iti ajung cca 2 luni; insa cele mai bune sunt : orele de somn, mancarica si antrenamentele intense:D

apropo nu am nicio legatura cu site ul, doar ca am luat de la ei si au preturi ok

4 răspunsuri:
| iefsul a răspuns:

Eu nu as arunca banii pe suplimente proteinele se gasesc si in muschii de porc sau ficat etc, vitaminele se gasesc in fructe si legume lasa natura sa-ti modeleze organismul ea stie cel mai bine si cand tragi de fiare fa exercitiul corect

| manele20123onlinelolxdxdmwtf a răspuns:

Sincer si eu am 15 ani si am vorbit acum ceva timp cu un antrenor despre asta si a zis sa nu iau nimic si sa astept.

| mayweather01 a răspuns:

Este foarte grav daca vrei sa iei proteine de la varsa asta, eu iti recomand sa mananci foarte mult si sa tragi, am facut la fel si in niciun an am pus 15 kg masa musculara se oberva foarte mult. (parerea mea) succes!

| Cosmin86 a răspuns (pentru mayweather01):

Ai pus 15 kg de masa + grasime, nimeni nu pune 15 kg pe an doar muschi, nici sportivii profesionisti. stai linistit. Si apoi o sa vezi ca pui din ce in ce mai greu.
Si de ce sa fie grav? Sunt doar niste suplimente.