| WeedMan a întrebat:

Salutare.Stie cineva la cat ar ajunge cu banii daca m-as duce la un nutritionist sa imi faca o dieta? Practic sala si as dori sa dau jos doar tesutul adipos fara sa dau jos masa musculara sau nu multa.

Răspuns Câştigător
| PinkPanther a răspuns:

Am fost eu la endocrinolog, specializat pe nutritie, nu te costa nimic conslutatia daca mergi cu trimitere, fara e ca 70 de lei, iar tratamentul costa in functie de ce iti recomanda el

1 răspuns:
| Eduard a răspuns:

Salut, nu am idee referitor la un nutritionist si tarife, insa iti pot da un sfat util care s-ar putea sa-ti fie mai economic si in acelasi timp de folos.
Site-ul acesta contine articole foarte coerente si interesante pe teme legate de fizic, sport, sala, alimentatie etc.
http://www.getfit.ro/
Eu iti propun sa citesti toate articolele si pentru eventuale intrebari sau nelamuriri, adaugari pentru sala de forta poti sa imi dai un mesaj si sa discutam problema.

Probabil ca esti endomorf sau chiar mezomorf, daca vorbesti de tesut adipos, in consecinta vei gasi acolo cam majoritatea lucrurilor despre alimentatie si exercitii pentru eliminarea grasimilor si pentru fibrarea muschilor.

Bafta!