| squizzy802 a întrebat:

Salutare TPU! Cum se administreaza creatina(pastile)? Cate pastile trebuiesc luate? Si se iau inainte, sau dupa antrenament?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Creatina este produsa natural de corpul uman si doar in caz de deficit poate fii luata cea sintetica, din comert.
Nu este recomandata luarea ei dupa ureche, fiindca poate sa-ti faca mai mult rau decat bine,

| DovleacTurbat a răspuns:

Renunța la pastile și ia sub forma de pudra. Monohidrata simplă, restul e marketing. 5g / zi.