| XRaXD a întrebat:

Ma poate ajuta cineva? Sunt student in anul 1 la Iasi si stau in Tudor.Nu stiu Iasi-ul mai deloc. Imi puteti recomanda o sala de forta ieftina-program larg-sa nu fie aglomerata? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ia si fugi pe malul Bahluiului. Sali de forta ieftine nu prea gasesti, iar alea pe care o sa le gasesti sint pe la draq in praznic. Intereseaza-te pe la salile din Tudor, mi se pare ca au aparate si pe acolo. Ca student, ar trebui sa ai acces la un pret avantajos. Sala mare de atletism Gradinari si cele mai mici de linga ea.

| XRaXD explică (pentru KodrutZ):

Ok am sa caut si deja fug pe malul Bahluiului. laughing