| R3miXxa a întrebat:

Salutare tuturor am tot auzit de Xtream Power proiten sau ceva in genul si as vrea sa imi cumpar si eu. Totusi vreau sa stiu si eu daca se vad asa de repede rezultatele asa cum mi-au spus prieteni.

4 răspunsuri:
| florynmondialul a răspuns:

Toate reclamele la acest produs sunt "fumuri" ca si la extreme gain! foarte multa reclama pentru un produs mediocru si ca calitate si ca pret!

| R3miXxa explică:

Mai are cineva si alte pareri?

| Cosmin86 a răspuns (pentru R3miXxa):

Da

1. invata sa scrii
2. nu e proteina, e oxid nitric ( are ZERO proteine )
3. e un oxid nitric prost, NO-explode de la BSN e de 5 ori mai bun

| R3miXxa explică:

Deci ce am cerut eu si ce imi spuneti voi. Am zis pentru cei care au incercat produsul se vad rezultatele in 4-6 saptamani cum mi-au spus si prieteni.
Iar pentru tine Cosmin86 mai citeste odata continutul ce l-am dorit eu sa aflu de recomandarile tale.