| FC_BT_Robert_1995 a întrebat:

Salutare tuturor, ma poate ajuta cineva cu o problema, de fiecare data când joc fotbal sunt intr-o echipa de prost gust cu aparatori de 2 lei si scapa ala singur cu mine si trage un tau de la distanta si ma nimiceste cum sa fac sa-i scot sutul?

Răspuns Câştigător
| maria14142 a răspuns:

Asta inseamna ca esti portar:iesi si arucate cu picioarele(corpul)spre minge! Fratele meu e tot portar, face antrenamente separate de portar, poate ar trebui sa-ti intrebi antrenorul(asta daca faci sport de performanta).

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu vrei sa fii portat doar in situatii bune? te bagi fara frica in fata mingii