| andrey_8401 a întrebat:

Ce-as putea face sa imi intaresc sutul de la distanta ( la fotbal ) ceva fara minge daca se poate

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pruna_Albert_1989 a răspuns:

Trage la poarta de la distanta nu conteaza daca o nimeresti incearca sa tragi in forta si cand dai nu te lasa pe spate iti sugerez sa dai cu siretu pentru distante mari lat pentru precizie distante mici iar spid nu prea ar trebui Si nu folosi exteriorul nai nicio sansa de la distante mari! Deci lucreaza mult si trage la poarta cat mai mult persevereaza si vei face progreze nu te sfii daca nu reusesti dupa 2-3 saptamani de antrenament vei fi foarte bun Si daca nai minge nu stiu roaga un prieten sau pe cineva sa ti-o imprumute sau sa va jucati impreuna astfel nu se poata FUNDA?