| Tau_SuperErou_1995 a întrebat:

Salutari! Nu prea am timp de mers la sala dar detin unele aparate.
O sa le enumar( nici nu stiu exact cum se numesc) si imi puteti spune un program de exercitii pe baza lor? Sa fie cam de o ora-o ora jumatate pe zi...
Gantere(mai multe greutati); haltere; banca fitness cu exercitii pentru picioare si brate+ suport pentru haltere; flexor(doua, bineinteles); expander(pentru muschii pieptului);

Răspuns Câştigător
| Liviutz98 a răspuns:

Www.culturism.ro este cel mai bun site (pentru exercitii fizice), si mai exact ce doresti tu gasesti aici :http://www.culturism.ro/antrenament/

| Tau_SuperErou_1995 explică (pentru Liviutz98):

Am gasit si eu diferite site-uri, dar mi se explica doar cum se fac exercitiile, nu insa cum pot fi combinate...

| Tau_SuperErou_1995 explică (pentru Tau_SuperErou_1995):

Si in plus as vrea sa mi se zica combinatiile inte exercitii pe baza aparatelor pe care le am eu si ce se mai poate face cu grutatea corpului.

4 răspunsuri:
| Liviutz98 a răspuns:

Mai fa flotari, genoflexiuni, abdomene, cauta pe youtube program 8min abs 8 min arms si gasesti multe.

| row a răspuns:

Uite poti sa iei niste tutoriale video de tae bo daca stii ce sunt alea chiar de acasa http://www.taebofitness.ro/