| shifting a întrebat:

Scuzatima am si eu o intrebare cum pot sa-mi ingros si eu mainile am muschi dar sunt foarte subtiri?

Răspuns Câştigător
| OneGentleman a răspuns:

Mergand la o sala sunt sigur ca instructorul/antrenorul de acolo te poate ajuta cu mare placere, la inceput sa faci definire apoi sa iti explice un program pentru ceea ce cauti de fapt care sa dea si rezultate happy

| shifting explică (pentru OneGentleman):

Multumesc prietene

| Cosmin86 a răspuns (pentru OneGentleman):

La inceput faci definire? la CE sa faci definire la inceput? Intai faci masa musculara, 1-2 ani si apoi faci definire.

Iar intre masa musculara si definire e diferita doar alimentatia, antrenamentul e bine sa ramana la fel.