| ღღMirciuL0wღღ a întrebat:

Stiti ceva metine faine cu rate maaaariiiiiii? Cel mai bun primeste FUNDA+VOT!

Răspuns Câştigător
| xXteLOVEscXx a răspuns:

Metin Supreme rate:750X all

Dark Metin2 rate:1000, 1500, 1500
Metin2 Revolution rate:3500 all
Revenge Metin2 rate:5000 all
Extreme Metin2 rate:2000, 2500, 2000
The Legend Metin2 5000X rate:5000 all.

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru xXteLOVEscXx):

Imi dai site-ul de unde descarc si unde imi fac cont de la metin2 the legend si revenge? PLZ si ai funda +vot

| xXteLOVEscXx a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Pentru metin2 the legend este:
http://www.firstload.com/search.php?q=metin2 the legend download
iar pentru revenge este:
http://www.firstload.com/search.php?q=metin2 revenge
Funda+Vot ok

| xXteLOVEscXx a răspuns (pentru xXteLOVEscXx):

Ups sa bagi si the legend sau revenge impreunat cu =metin2...

| BCoMichael a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Si metin2 gx ce areeeeeeee? X-(

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru xXteLOVEscXx):

Si unde imi fac cont?

| xXteLOVEscXx a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Ia incearca asta pentru metin2 the legend:
http://mt-2.uv.ro/ cam asa stiu.
Pentru metin2 revenge:
http://revengem2.pegast-hk.com/login-register.

| celnikar a răspuns (pentru BCoMichael):

Gx-ul e praf, daca nu bagi ceva bani in el esti prafwinking

| BCoMichael a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Pe site prostalaw...

26 răspunsuri:
| ღღMirciuL0wღღ explică:

Imi dati si site-ul de la metin? de unde il descarc si unde imi fac cont?happy

Răspuns utilizator avertizat
| BCoMichael a răspuns:

Metin2 GX! E cel mai buuun! Funda?

| ge3rgb33s a răspuns (pentru BCoMichael):

Spune-mi si mie cum sunt ratele?

| Ryuunosuke a răspuns:

Vad ca aceasta categorie a fost umpluta de intrebari nefolositoare...

| Bogdan123Bogdan a răspuns:

Da, sunt faine care sau spus dar uite, fun, tim, hammer, gx, mondial, ro speed, uk, supreme

| celnikar a răspuns:

Metin 2 United, acum sunt rate mari de tot si faci banii greu asta e dezavantajul, dar cu 5 kk iti faci p-uri si 3 kk este un otel +9. Sper sa iti placa
big grin

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru celnikar):

Imi dai site-ul de unde il descarc si unde imi fac cont si ai funda+vothappy

| xXteLOVEscXx a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Lui cine ii dai funnda+vot? Ca ai zis ca mie lui cine?

| celnikar a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

OMULE! Faci umbra pamantului degeaba! Este foarte greu: intri pe site (cauti pe google metin2 unite, nu mai e altul cu numele asta) si pe site ai register si download, la ce naiba sunt bune alea COPILULE!

| BCoMichael a răspuns (pentru celnikar):

Bah distrusule, tu esti atat de gaurit de pl incat nici nu mai faci umbra! Nu vorbi ca un genius de pe hi5 ca esti mai praff ca praffffull! Data viitoare cand incerci sa *** tastatura cu kuku ala de 2 mm incearca sa nu pari atat de disperat de atentie! Hai du-te la culcare ca de nu te violeaza PedoBear rolling on the floor))) Nu glumesc...am auzit ca vine cu cauciucu...rolling on the floor))))

| celnikar a răspuns (pentru BCoMichael):

Nu sunt disperat dupa atentie. Incearca sa te gandesti la injuraturi mai inteligente. Ai maini sa scrii, nu sa iti faci laba cu ele si sa scrii de parca ai avea un dildo in mana!

| 5IrOK a răspuns:

MT2 Iluzion/Chaos/Tim sau metin 2 apolo sau darkness

| alexandru_6678 a răspuns:

Metin2 united
metin2gx
metin2 malon
metin2 gx

| marco2013 a răspuns:

SonyMetin2! Rate 1000% :D
http://www.sonymt2.ro/