| sonike a întrebat:

Toti colegii mei de clasa tin cu Dinamo si Steaua, insa cei mai ai dracu, sunt dinamovistii, si vreau niste cantece anti dinamo, nu doar caini spurcati de **** sa ne luati. ceva mai inteligent. sa-i injosesc! Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Ceva mai inteligent ar fi sa ii lasi in pace. Fiecare e liber sa tina cu ce echipa vrea de ce sa injosesti pe cineva pentru ca tine cu o anume echipa? Te injosesti tu singur dand dovada de o prostie iesita din comun.

| darrio2007 a răspuns:

Poate iti iei bataie de la cainii rosii?

| Urpaniel a răspuns:

Ok steaua, rămâi nervos.

| charleslouboutin a răspuns:

Ceva mai inteligent..ar fi sa va gasiti cu totii niste activitati de oameni sanatosi la cap happy