| Mihai0202ful a întrebat:

TPU am o problema am facut parkour sim-am lovit foarte usor la genunchi si ma doare cum sa fac sa dispara durerea?

Funda!

P.S Am mai cazut acum o saptamana de pe un gard si m-a durut piciorul stang si m-am lovit tot la el!

Cum sa scap de durere!

2 răspunsuri:
| furboo a răspuns:

Lasa-te!

| Mihai0202ful explică (pentru furboo):

De ce sa ma las
tot pot sa sar sa fac miscarile mele preferete (King Kong) dar nu ma doare cand fac ma doare doar atunci cand sar cum ar fi am sarit de la 1m sau mai putin si nu m-a durut prima data da a doua m-a durut si acum daca dau cu palma sau cu pumnul ma doare