| Vișan_Cosmin_1988 a întrebat:

Vreau sa cumpăr mănuși de pe site-ul Knockout, o sa le folosesc doar pentru sacul de box, de la ce categorie sa cumpar mănușile? Mănuși box sau mănuși sac?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele pentru box sunt alea mari cu burete si pentru sac nu au atat de mult burete din ce am vazut eu

| Vișan_Cosmin_1988 explică (pentru anonim_4396):

Da si întreb pe care ar trebui sa le cumpar, as crede ca cele de box

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vișan_Cosmin_1988):

Depinde daca faci box sau nu pentru ca te obisnuiesti cu ele

| Vișan_Cosmin_1988 explică (pentru anonim_4396):

De ce nu imi raspunzi la intrebare, pe care are trebui sa le iau daca lle folosesc doar pentru sac, cele de sac sau cele de box, de la care categorie de pe site...