| Cosminel1192 a întrebat:

Vreau sa fac patratele, am un strat adipos pe burta, desi sunt slab, acolo am grasimea mai "groasa".
Cum as putea slabi in jurul burtii? Ce ar trebui sa mananc fara sa ma infometez?
- detalii suplimentare?

3 răspunsuri:
| AntrenorFitness a răspuns:

Din alimentatie dai jos ce ai acolo... http://www.despreculturism.ro/......idiat.html

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Alimentatie + Cardio. Poti manca:carne, cartofi(fierti-copti), peste, oua, fasole, legume, fructe, nuci, migdale, etc.
e important sa nu mananci: dulciuri, prajeli, grasimi(nesanatoase), chipsuri, pizza, si alte porcarii. nu bea bauturi carbogazoase:bere, sucuri, etc. si sa faci cardio.

| Scintilla a răspuns:

Iti recomand un exercitiu pe care sa il faci zilnic si care nu ocupa mult timp dar nici infometare sau altceva. Cel mai bine e sa incerci sa mananci si produse care nu produc depunerea usoara a grasimii, mai multe detalii cauta pe internet sunt sigur ca gasesti, cat despre exercitiu fa-l pe acesta te va ajuta sigur : http://www.youtube.com/watch?v=emKAokYovek.