| Pitic a întrebat:

Vreau sa imi scrie cineva care a slabit facand exercitii acasa.
Mi-as dori sa slabesc 2kg pana la vara si sa ma tonifiez.
Vad foarte multe persoane care slabesc 10 kg intr-o luna, mi se pare ireal dar vad ca la ei merge.
Am fost la sala insa nu a dat rezultate asa ca am renuntat pentru ca imi ocupa tot timpul ( numai cat faceam pe drum 1 ora si 20 de minute, cat mai stateam si acolo 1 ora si 30 de minute ).
Vreau sa ma ajute cineva cu exercitii si un regim care chiar functioneaza.
va rog sa ma ajutati, vreau sa ma simt bine in corpul meu.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

La slabire alimentatia conteaza 90 % si exercitiile doar 10 %.

Mai bine zi ce alimentatie ai.

| Pitic explică (pentru Cosmin86):

Una dezastruoasa.
Mananc mai mult dulciuri, paste, fast food.
Foarte rar mancare gatita.
Mananc la orice ora.
Mananc si fructe, apa nu prea beau

| Cosmin86 a răspuns (pentru Pitic):

Cand mananci porcarii ( fast food si dulciuri ), le mananci dupa antrenament? sau aiurea?