| deutSa a întrebat:

Vreau sa ma ingras, dar printr`un mod sanatos, adica prin sport! Cum pot face asta?

7 răspunsuri:
| odo89 a răspuns:

Intreaba un medic nutritionist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te ingrasi prin sport mai degraba slabesti eu zic sa mananci fructe mai des adica de vreo 5-6 ori pe zi crede-ma a functionat la multi oameni. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te ingrasi prin sport mai degraba slabesti eu zic sa mananci fructe mai des adica de vreo 5-6 ori pe zi crede-ma a functionat la multi oameni. Succes!

| alexmitzyy a răspuns:

Sa te ingrasi prin sport mai degraba slabesti eu zic sa mananci fructe mai des adica de vreo 5-6 ori pe zi crede-ma a functionat la multi oameni. Succes!

| brabetemananca a răspuns:

Sa te ingrasi prin sport mai degraba slabesti eu zic sa mananci fructe mai des adica de vreo 5-6 ori pe zi crede-ma a functionat la multi oameni. Succes!

| ancadragutza a răspuns:

Nu te poti ingrasa prin sport. sportul doar iti dezvolta masa musculara si te modeleaza dar nu te ingrasa. intr-adevar dupa un antrenament de handball sa zicem de 2 ore iti este pofta de mancare si mananci dar in ziua urmatoare vei arde caloriile la antrenament.sau daca vrei neaparat cu sport fa antrenament 1 an si pe rrma oprestete.vei avea pofta de mancarew dar nu mai ai unde sa arzi caloriile si te vei ingrasa.eu asa am patit

| gabidragoss a răspuns:

Sa te ingrasi prin sport mai degraba slabesti eu zic sa mananci fructe mai des adica de vreo 5-6 ori pe zi crede-ma a functionat la multi oameni. Succes!