| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa merg la sala de forta, ce supliment pentru arderea grasimilor imi recomandati?

4 răspunsuri:
| vladv26 a răspuns:

Proteine

| Ioscaa1 a răspuns:

Greutati usoare, multe serii, repetari, cam 5-6 serii fiecare exercitiu 15-20 repetari, pauza maxim 30sec intre serii, sa vezi cum slabesti fara sa alergi sau sa faci cardio, eu am slabit 4 kg in 2 sapt asa.Bafta.

| Rauuul a răspuns:

Carnitina

| s3bycu a răspuns:

Eu iti sugerez sa iei l-carnitina, 2 grame pe zi, inainte de antrenament si o sa ai o rezistenta mai buna la efort cat si o ardere accelerata a grasimilor. Pentru mai multe despre alimentatie si antrenament, poti vizita blogul meu, www.cirdeiusebastian.wordpress.com Multa bafta!