| sonia7026 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar role cu roti de silicon..nu mai scumpe de 150 lei, de preferat pe albastru..negru.Stie cineva un magazin/site ceva?

7 răspunsuri:
| Babylonul a răspuns:

Sunt la bazar chiar ieftine marimi, culori preturi ce vrei, sau la mall da e mai scump bafta laughing lasa orasu laughing

| sonia7026 explică (pentru Babylonul):

Ce bazar? fii mai explicit, te rog

| DeNiSa554 a răspuns (pentru Babylonul):

Sau mai bine spune de unde esti si ti le dau pe ale mele ca sunt pe albastru se maresc incepand de la nr 37 pana la 40 si le dau cu 100lei. Apropo le-am luat acum 3 zile dar sunt fata si nu imi place culoare.

| Babylonul a răspuns:

De la,, niger,,

| Babylonul a răspuns:

Man trebuia sa dai detalii cu orasul tau de unde sa stiu daca ai sau nu laughing

| Ramona_Marin_1991 a răspuns:

Am eu unele noi de vanzare, reglabile, din silicon, sunt culoarea rosu cu negru

| Ramona_Marin_1991 a răspuns:

Le vand cu 100 lei, daca esti din buc ne putem intalnii sa le vezi