| AlexandrulS a întrebat:

Vreau sa stiu si eu daca pot sa ma apuc de tenis am 16 ani. sunt pasionat de tenis de mic, si parca acum mi sa aprins un "foc" in mine. credeti ca este cam tarziu? vreau sa fac tenis de performanta. daca se poate bineinteles.

Răspuns Câştigător
| denisyca3 a răspuns:

Nu e tarziutongue depinde cat de bun estiwinking

| AlexandrulS explică (pentru denisyca3):

Bun nu stiu daca sunt pentru ca am jucat doar cand eram mic. si jucam asa de amuzament. chiar mi-as dori sa fac o cariera. de la vara vreau sa intru la antrenament. si de asta zic. ca daca e sa ajung sa joc. in medie pe la cati ani se lasa tenismenii de sport?

2 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Pana la performanta - apuca-te de tenis - Doamne ajuta