| ThinkPink a întrebat:

Am de facut un proiect la tehnologica pana lunea viitoare, pot sa il fac din lemn, metal, plastic, cauciuc, sticla, etc. Aveti vreo idee despre ce as putea sa fac-pot sa fac si aranjamente, orice..., deci cine ma ajuta cu idei? Sunt dispusa la orice, dau fundita.Va rog ajutati-ma.kiss

3 răspunsuri:
| dof21 a răspuns:

O cutie de bijuterii, un colier, o macheta (asta in cazul ca vrei sa muncesti mai mult), un penar, o vaza, o lustra, idei nu sunt?

| ThinkPink explică:

Niciun raspuns?

| andrEEa sk8 a răspuns:

Si eu anul trecut am avut ceva de genu'...
am facut o rama pentru o poza.big grin si am pus din toate cate putin.
poti face si tu asta:*