| karii78 a întrebat:

Decii! Am la tehnologie un proiect de facut din plastic, cauciuc, sticla, sau metal dar nu am nici o idee despre ce obiect as putea face din materialee de mai sus! plss help me! dau fundita! big grin happy

Răspuns Câştigător
| sseelleennaa a răspuns:

Pai poti sa faci o comparatie dintre epoca medievala si epoca urbana... din sticla poti sa faci niste blocuri ca in Franta, Paris exista bloccuri din stircla. din cauciun poti sa faci niste roti la epoca urbana aruncate si din plastic poti sa faci Turnul Effel. eu asa am facut happy

1 răspuns:
| Diana915 a răspuns:

Buna. Incearca sa faci ceva mai simplu dar in acelasi timp interesant.
Poti face o papusa. Din sticla faci corpul, cauciuc parul, plastic fata, si tot asa.