| AnaNuSuntPa a întrebat:

Ce as putea face din metal,plastic, cauciuc sau sticla? Am de facut un obiect din materialele astea..si nu stiu ce sa imi aleg sa fie mai usor sad problema e ca nu am idee ce sa fac..imi trebuie pana luni deci cat mai repede! Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| 1234dany5 a răspuns:

Buna! :D cum ti se pare asta petru confectionarea din plstic : https://www.google.ro/......ps?/search (langa ai mai multe idei)!;) dar daca trebuie sa faci din toate aceste mteriale e cam greu :(.

1 răspuns:
| MarinaaLarisaa a răspuns:

O minge, un pahar sau o bilă.