| Gabbitzu a întrebat:

Am gasit u articol, cred eu interesant. Acest articol il gasiti aici : http://www.descopera.ro/dnews/7876639-lacrimile-omoara-a tractia-sexuala
Ce parere aveti? credeti ca este adevarat ce sa scris? mi-e mi-se pare cam aiurea ceea ce au scris

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Tu iartă-ne limbă română!
http://www.tpu.ro/......u-este-in/

| carminaburana43 a răspuns:

E aiurea dar in orice caz barbatilor nu le plac femeile care pling au oroare e arma secreta a femeilor care prin lacrimi fierbinti sau obtin totul sau indeparteaza definitiv un barbat depinde de la caz la caz.

Răspuns utilizator avertizat
| haiZI a răspuns:

Sa inteleg ca tu iti asaltezi iubita in timp ce plange?, E de rau, ai probleme.

| haiZI a răspuns:

Sunt de acord cu Kronstadt, adica e femeia si barbatul si acum ce atata stiinta, ca suntem si noi animale, mamifere. Cercetatorii aia saracii incearca si ei sa demonstreze ceva, de parca nu e evident.Lacrimile omoara atractia sexuala:eu cred ca aia sunt crescuti in pestera ca altceva nu pot spune, de publica rahatul asta. Da acum ce sari pe femeie sa o f cand e suparata? doamne dar animale si prosti ma sunt si oamenii aia de stiinta.Saracii o au mica si incearca sa demonstreze ca nu conteaza, eu asa cred ca sunt complexati.pa pa

| Gabbitzu explică:

M-ai inteles gresit, doar vroiam sa stiu daca este adevarat... atata tot, nu ca fac eu asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa citesti mai multe din cartile de gramatica si nu din articolele de ziar. "credeti", "mi-e". de unde le tot scoateti, mai? Nu reusesc sa inteleg cum de le invartiti in halul asta...