| AnonimPlictisit a întrebat:

Stiu ca e putin ciudat, dar atunci cand imi ating capul penisului ma ustura. mi se intampla chestia asta de multa vreme si nu inteleg de ce! In conditiile astea nu cred ca pot avea un act sexual din cauza usturimii. Ce credeti ca as putea avea? am 16 ani. Mersi!

Răspuns Câştigător
| Allexander07 a răspuns:

Du.te la medic.Lasa sfaturile de pe TPU in domeniul medical.Medicul este singurul care te poate lamurii si trata in caz de ceva.

3 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

Doar un medic care iti vede chestia, poate sa iti spuna ce anume ai.
E un organ foarte important, nu il neglija, sau mna, ce mi pasa mie? Eu doar iti zic sa te duci la doctor cat mai rapid.

Răspuns utilizator avertizat
| IisusChristos a răspuns:

Cat de des te masturbezi? Daca o faci zilnic, si intr-o zi ai facut-o de 3, 4, n ori, nu te mai masturba o zi sau 2, o sa-ti treaca! Funda?