| Aliciunex3 a întrebat:

AUziti credeti ca murim in 2012? CA o prietena de amea a facut spiritism si i-a zis mamaisa ca vom muristraight facestraight facelol ce sa mai credd!

Răspuns Câştigător
| livia_twilight a răspuns:

E doar o presupunere. Nu trebuie sa iti faci griji... Biblia spunea ca in 2000 va fi sfarsitul lumii. Asa ca de ce ar fi acum? Cu cat mai multe ganduri pozitive, cu atat mai putin probabil big grin. Cat despre prietena ta, poate ca a exagerat. Stai linistita!

22 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Nu mai crede toate idioteniile spuse de inculti si babe.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tu ai cumva mai mult de 10 ani? N-as crede!

| FucktheSystem a răspuns:

Copile, nu-ți fă griji! O să ai ocazia să-ți sărbătorești aniversarea de 11 ani, calmează-te.

| Klepto a răspuns:

Eu ma duc sa ma sinucid ca sa fiu primul de la coada, iti dai seama cate bonuri de ordine trebuie facute daca murim toti?

| mgtow a răspuns:

Atunci hai sa asteptam si vom vedea ce va fi, poate vor muri spiritele lu' masa' mare.

| GodBlessYou a răspuns:

Da da da da, dadada

| Filip23 a răspuns:

Sunt speculatii publicitare. Asta e anul pana la care s-a facut un calendar mayas. Eu m-as ingrijora mai mult de ce au lasat oamenii din ultimii 70-80 de ani naturii si generatiilor viitoare, si de atitudinea omului fata de Creatorul sau. De aici pot sa vina multe lucruri urate.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Mda.nu stiu c sa zic.nu cred insa la cate se fac in lume si multi oameni nu cred in iisus si crime, jafuri etc. nu cred o sa ne mai suporte Dumnezeu prea mult

| queerkulture a răspuns:

Nu moare nimeni.
Strategie de marketing, după câte cărți, filme, documentare etc s-au făcut pe subiectul ăsta. Deja nu mai interesează pe nimeni.

| picolini a răspuns:

Spiritism. acelasi lucru cu satanism, eu sunt crestina si cred in Dumnezeu! Iar numai Dumnezeu stie cand e Sf. Lumiii, spune-i ca nu avem nevoie de oameni ca ea!

| EvangelineDS a răspuns:

Daaa asa cum o venit si in 2000 si in 1966 sau nu mai stiu eu ce ani hai ma lasati cu aburelile astea...

| myhaelamar86 a răspuns:

Nu-ti fa probleme. La cata prostie zace in tine, nu cred ca prinzi 2012.

| Ryuk751 a răspuns:

Sall.auzi zii la bunicasa sa faca iarasi spiritism si sa zica unde e magda ciumac daca tot stie daca va veni in 2012 sfarsitul lumii.rolling on the floorrolling on the floorlaughingwinking

| A3tius a răspuns:

Ba, zii lu` bunik`sa sa faca iar spiritism si s-o gaseasca pe Elodia. Oricum, NIMENI in afara de Dumnezeu nu stie cand va veni Sfarsitu Lumii, desi semne incep sa apara (vestitorii falsi din `94, 2000, 2001, 2004, 2011, 2012 etc.) Deci eu zic sa te calmezi.

Răspuns utilizator avertizat
| Crysty1996 a răspuns:

Uau da spiritism ce chestie da mai multe detalii si tu si nu cred ca vom muri da cat mai repede detaliile ca vrea sa cad ce a mai zis pa pa!

| meedanyy a răspuns:

Frate totu e posibil. Daca Dumnezeu vrea sa murim putem sa murim in orice secunda. Pate murim mai devreme de 2012winking Orice e posibilwinking

| dyana_6840 a răspuns:

Este inceputul unei noi ere nu murim este o chestie cu economia si chesti din astea

| ellizza a răspuns:

Copile, unele chestii nu le stie nimeni decat Dumnezeu. In legatura cu spiritismul...de fapt prietena ta a vorbit cu satana. Sa mearga la preot sa se spovedeasca.

| Andreia98 a răspuns:

Nu te teme.am vazut la tv ca cica cei din India au gresit si vom,, muri'' in 2036.cu asta m-am linistit si eu.:]]

| Dia_5740 a răspuns:

Stai linistita ca nu murim.Am auzit si eu aceasta teorie cum ca ar fi sfarsitul lumii.dar nu cred nimic.Nimeni nu stie cand vom muri, doar Dumnezeu.

| Ioana14_2226 a răspuns:

Doar Dumnezeu stie cand va fi sfarsitul lumii!
Noi trebuie sa credem doar in Dumnezeu pentru ca suntem creaturile Lui.